logo
godziny pracy

8.00 - 16.00

e-mail

O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą usługową działającą na rynku od 1999 roku, oferującą naszym klientom szeroki wachlarz usług. Wychodzą one naprzeciw potrzebom naszych klientów. Jako drukarnia cyfrowa świadczymy od 2004 roku usługi druku zarówno dla agencji reklamowych, jak i klienta końcowego.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje pełną obsługę – począwszy od projektu, skończywszy na druku i montażu wykonanych prac. Własny, wciąż unowocześniany park maszynowy pozwala na wykonywanie różnorodnych prac, nawet w pojedynczych egzemplarzach i to w krótkim czasie. Posiadane przez nas urządzenia umożliwiają także szybkie wykonanie dużych zleceń przy zachowaniu wysokiej jakości i terminowości.

 • Nasz Dział Druku może wykonać dla Państwa wydruki cyfrowe w dowolnych nakładach i formatach, a szeroki wybór dopasowanych mediów umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości przy atrakcyjnych cenach, co przekłada się też na Państwa satysfakcję. Zajmujemy się także projektowaniem i składem folderów, katalogów, broszur, ulotek, ogłoszeń, teczek firmowych, kalendarzy, zaproszeń, kopert, listowników, etykiet, naklejek, plansz, posterów, banerów, itp. Oferujemy ponadto nadruki bezpośrednio na płytach CD, DVD w dowolnych, dostosowanych do potrzeb nakładach.
 • Dział Wielkoformatowy dysponujący nowoczesnymi maszynami solventowymi oraz ploterami tnącymi jest w stanie wykonać praktycznie każdą prace. Wykonamy naklejki na firmowe samochody, banery i flagi, plakaty informacyjne, postery na szkolenia oraz konferencje. Wykonujemy również kasetony reklamowe i tablice informacyjne oraz wiele innych.
 • Dodatkowo wykonujemy laminowanie prac dowolnej wielkości w celu nadania estetycznego wyglądu, usztywnienia jak i zabezpieczenia przed wpływami czynników atmosferycznych i przed zniszczeniem.

Sukces zawdzięczamy kilku kardynalnym zasadom, których rygorystycznie przestrzegamy:

 1. Stosujemy materiały do druku tylko od sprawdzonych dostawców, którzy dbają o środowisko naturalne.
 2. Nie używamy zamienników farb i tonerów, pracujemy na oryginalnych materiałach producentów.
 3. Przestrzegamy zalecanych przez producentów przeglądów.
 4. Staramy się poznać dokładnie potrzeby klienta by zaoferować mu najlepszy produkt.
 5. Oferujemy usługi i produkty wysokiej jakości.
 6. Jeśli materiały klienta nie odpowiadają standardom druku informujemy go o tym przed rozpoczęciem produkcji, bez zbędnych kosztów.
 7. Nie naciągamy klientów na usługi, które nie poprawią jakości produktu.
 8. Ponosimy odpowiedzialność za naszych podwykonawców.
 9. Płacimy podatki.
 10. Płacimy ZUS.

Jeśli masz pytania lub prace do wycenienia napisz do nas.